Aktualności

« < 2 3 4 5 6 > »

Prezentujemy film zarejestrowany podczas cyklu warsztatów muzycznych z Panią Anną Brodą. Warsztaty odbyły się w Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie. Uczestniczyła w nich między innymi grupa z naszych WTZ.
WIDEO

więcej

Dwaj aktorzy z krakowskiej Agencji Art-Metanoia zabrali nas dziś w 45-minutową podróż w świat słowa, muzyki i przedmiotów. Aktorzy snuli nowotestamentowe opowieści w sposób barwny oraz angażujący publiczność.

więcej
Korzenie

2016-01-26

Zajrzeliśmy za kulisy pracy naszego warsztatowego zespołu KORZENIE. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku.

więcej
Koncert

2016-01-19

Korzystając z gościnności Środowiskowego Domu Samopomocy PSOUU, mogliśmy wysłuchać koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Pianino, saksofony, gitary, akordeony, ksylofon, flet, to instrumenty, które mogliśmy dziś usłyszeć. Dziękujemy za piękne doznania muzyczne.

więcej
Nowa gazetka

2015-12-17

Zapraszamy do lektury nowej gazetki warsztatowej. Znajdziecie w niej życzenia i wypowiedzi o świętach, o telewizji, wywiad z uczestnikiem. Czytaj w zakładce NASZ BIULETYN.

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X