Aktualności

« < 3 4 5 6 7 > »
Andrzejki

2015-11-27

Nasza andrzejkowa impreza, tak jak rok temu odbyła się w malowniczo położonej Restauracji Przystań. Bawiliśmy się w naprawdę dużym gronie. Oprócz uczestników WTZ oraz ich rodzin,w imprezie udział brała społecznoć Środowiskowego Domu Samopomocy z ulicy Siewnej.

więcej

Arteterapia - twórczość wspomagająca rozwój uczestników, odgrywa ważną rolę w naszej placówce. Prezentujemy laureatów tegorocznych konkursów plastycznych.

więcej
Mecz towarzyski

2015-09-10

Piłka była okrągła, a bramki były dwie... Środowiskowy Dom Samopomocy PSOUU zaprosił nas do rozgrywki piłkarskiej. Zabawa była świetna! Gorąca rywalizacja, koleżeński doping i atmosfera fair play - tego nie zabrakło! Zapraszamy do obejrzenia foto relacji.

więcej
Skansen w Olsztynku

2015-08-31

Jeśli spacerować, to najlepiej w pięknych okolicznościach. Tym razem z bogactwa takich miejsc w naszej okolicy wybraliśmy olsztynecki skansen.

więcej
Wycieczka

2015-05-26

17-23 maja wyjechaliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę. Zakwaterowani w hotelu w okolicy Augustowa, codziennie wyjeżdzaliśmy autokarami poznawać nowe przepiękne miejsca.

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X