Aktualności

« < 1 2 3 4 5 > »

Dziś byliśmy z wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szymanowie. Położony jest w pięknej okolicy Morąga. W placówce przebywają dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, w wieku od 3 do 25 roku życia. To jedna z nielicznych placówek w kraju, która prowadzi zajęcia z hipoterapii i jazdy konnej. Oprócz tego na ogromnym terenie otaczającym ośrodek znajdują się hodowle zwierząt i mini zoo.

więcej

Już jako mali chłopcy i dziewczynki chcemy zasiąść za kółkiem i pomknąć szosą... Czy takie marzenie może spełnić również osoba z niepełnosprawnością intelektualną?

więcej

Choć temperatury wciąż nas nie rozpieszczają, faktem jest, że wiosna już w pełni. Flora i fauna budzi się wyraźnie. Postanowiliśmy więc sprawdzić co w okolicznych lasach piszczy...

więcej
Targi Pracy

2017-04-11

Grupa z naszych warsztatów wybrała się dziś na targi pracy. Ofert było sporo... A to w służbach mundurowych, a to w handlu lub przy produkcji. Interesujące były oferty dla pomocy kuchennej, bo przecież takie doświadczenie niejeden z naszych uczestników ma. Niestety tym razem nie udało się znaleźć poważnej oferty dla osoby niepełnosprawnej. Może za rok pracodawcy skierują uwagę również w naszą stronę.

więcej
Ostatki

2017-02-24

Nadszedł koniec karnawału... Należało wykorzystać tę okazję na dobrą zabawę. Po raz kolejny już, świetnym miejscem zabawy okazała sie olsztyńska Restauracja Przystań. Niezawodny DJ, sympatyczna animatorka, obiadek, że ślinka leci... Zabawa była wyśmienita!

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X