Aktualności

15 numer gazetki

2012-02-17

Zapraszamy do przeczytania lutowo-marcowego wydania Wieści z Zielonego Wzgórza.

więcej
Warsztaty Salsy

2012-02-15

Tańczyć, tak jak i spiewać, każdy może. Dziś odwiedziła nas Pani Agnieszka instruktorka tańca salsa. Pani Agnieszka pokazała nam jak wspaniale można tańczyć, a potem nauczyła nas podstawowego kroku tanecznego.

więcej
Walentynki

2012-02-14

Święto miłości zagościło także wśród nas. Uroczystość walentynkową przygotowała Pracownia Życia Codziennego. To co wydarzyło się dziś to: zabawy, konkursy nawiązujące do miłości i przyjaźni, również przedstawienie teatralne "Bajka o uczuciach".

więcej
Zabawa karnawałowa

2012-01-30

Dziś braliśmy udział w prześwietnej zabawie karnawałowej, którą zorganizowały nasze warsztaty. Mistrzem ceremoni był DJ Aleksander. Przy rytmach największych przebojów potupywaliśmy nogami i kręciliśmy biodrami. Zabawę uświetniłą obecność naszych gości z Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Siewnej.

więcej
Szopka

2012-01-17

Uczestnik naszych warsztatów Piotr Smoliński wykonuje co roku szopkę. Taka szopka z pięknymi figurkami powstawała także podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Proszę tylko popatrzeć...

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X