Aktualności

Prace porządkowe

2011-08-12

Lubimy, kiedy wokoło nas jest czysto i ładnie. Dlatego wszyscy razem zabraliśmy się z prace porządkowe wokół Zielonego Wzgórza. Pielimy, zamiatamy, malujemy sale warsztatów, w ogrodzie powstaje piękna drewniana altana.

więcej

Jesteśmy dumni z uczestników naszych warsztatów za osiągnięcia w ostatnim konkursie. W kategorii rzeżba kameralna i płaskorzeźba II miejsce zajął Piotr Kant, za pracę pt. „Moje miejsce na ławeczce” Wyróżnienie w kategorii malarstwo i witraż otrzymali Ewa Zawadzka, Wiesława Staszewska, Krzysztof Wiktorzak – za pracę pt. „Za życia docenieni”.

więcej
Przerwa urlopowa

2011-06-22

Informujemy, że warsztaty będa nieczynne od 27 czerwca do 22 lipca włącznie. Jest to przerwa urlopowa. Wszystkim uczestnikom oraz pracownikom życzymy miłego wypoczynku!

więcej

Uwaga! Od dziś przy ul. Traktorowej 35 w Olsztynie, na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej ZIELONE WZGÓRZE, stoi stragan, w którym można kupić prace artystyczne wykonane przez osoby niepełnosprawne. Ceramika, biżuteria, torby, obrazy oraz wiele innych naprawdę ciekawych różności. Serdecznie zapraszamy!

więcej

W ubiegłą sobotę mięliśmy przyjemność uczestniczyć w olsztyńskim Festynie Integracyjnym "Jestesmy Razem".

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X