Aktualności

Uczestnik naszych warsztatów Piotr Kant, został laureatem V edycji konkursu plastycznego „Świat NIKIFORÓW". Na konkurs nadesłano 135 prac, w dwóch kategoriach: „Mój świat" i „Święta Bożego Narodzenia". Piotr, swoją pracę pt. Radosne oczekiwanie zaprezentował w drugiej z wymienionych kategorii.

więcej

Od 17 do 31 marca można oglądać w Galerii Stary Ratusz (WBP) ciekawą wystawę fotografi Oiko Petersena pt. "Downtown Collection". Modelami prezentującymi się na fotografiach są osoby z zespołem Downa.

więcej
Laureaci

2011-03-16

14 marca tego roku odbył się koncert laureatów XI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana". W gronie laureatów znalazł się nasz warsztatowy talent wokalny - Emilka Madejczyk. Zaśpiewała piosenkę z repertuaru Seweryna Krajewskiego pt. „Nie jesteś sama".

więcej
Zabawa karnawałowa

2011-02-28

W ubiegły piątek bawilismy się wyśmienicie podczas imprezy karnawałowej. Świetne towarzystwo, muzyka, taniec i oczywiście dobre jedzenie złożyły się na świetną zabawę!

więcej
 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X