Aktualności

Nasza zwyciężczyni!

2010-10-20

To, że wśród uczestników naszego są prawdziwi artyści, wiemy nie od dziś. Tym bardziej cieszy nas to, gdy inni doceniają ich twórczość, dając nam tym samym ogromne powody do dumy. Nie inaczej było przy okazji ostatniej edycji Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych organizowanego przez PFRON, w którym I nagrodę w kategorii 'malarstwo i witraż' zdobyła Beata Łapińska pracą pt. "Wierzbipora".

Nagrodzona praca Beaty Łapińskiej

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 20 października w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Za zaszczytne pierwsze miejsce laureatka, oprócz gromkich braw i efektownego dyplomu, otrzymała nagrodę finansową w wysokości 2000 zł, które przeznaczone zostaną na integrację uczestników naszego warsztatu. Beata cieszyła się swoim sukcesem w większym gronie, razem z nią do stolicy pojechała delegacja z WTZ, która na gorąco, tuż po skończonej uroczystości, złożyła na jej ręce gratulacje i słowa uznania.

 

 

To nie lada osiągnięcie z uwagi na fakt, że tegoroczna edycja okazała się rekordową pod względem ilości nadesłanych prac - było ich około 2300 z czego 250 zostało zakwalifikowanych do etapu ogólnopolskiego.

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X