Aktualności

Warsztaty Artystyczne w Dłużewie

2010-10-04

2 i 3 października 2010 r. w Domu Plenerowym warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w Dłużewie odbyły się warsztaty artystyczne zorganizowane dla laureatów tegorocznej, czwartej już, edycji konkursu plastycznego "Świat Nikiforów". W tym zaszczytnym gronie "dziesięciu najlepszych" znalazła się uczestniczka WTZ Sylwia Kurowska.

Program warsztatów prowadzonych przez specjalistów z Akademii Pedagogiki Specjalnej obejmował zajęcia z różnych dziedzin sztuki, a mianowicie fotografii, teatru oraz plastyki. W trakcie dwudniowego pobytu laureaci oprócz poznawania nowych technik artystycznych mogli dać upust towarzyszącym im emocjom podczas rozwijających zajęć teatralnych, które otworzyły drogę do zawarcia nowych znajomości pomiędzy uczestnikami.

"Do zobaczenia za rok" - mówili wszyscy przed odjazdem. Ale to, czy dane nam będzie ponownie się tam spotkać, zależy od wysiłku i zaangażowania w pracę w nadchodzącym roku. Oby tak było!

powrót

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X