Aktualności

« < 1 2 3 4 5 > »

    W miesiącu listopad udało się nam wyjść do kina na dwa filmy. Pierwszy z nich to film pt. Bogowie. Jest to film biograficzny w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi. Drugi film, który obejrzeliśmy na dużym ekranie to film pt. Dzień dobry, kocham cię! Film ten jest z gatunku komedii romantycznych, w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Warto było się wybrać do kina na te filmy. Mimo, że są to różne filmy to dostarczyły nam wielu emocji. A samo wyjście i oglądanie filmu w sali kinowej to dodatkowa atrakcja.

więcej

W dniach od 14 do 19 lipca przebywaliśmy za granicą naszego kraju. Byliśmy w miejscowości Druskienniki na Litwie. Miejscowość ta położona na brzegu Niemna dostarczyła nam wielu atrakcji.

więcej
Turnus-Karwia 2014

2014-07-11

W tym roku od 28 czerwca do 9 lipca wyjechaliśmy na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do znanego dla nas miejsca, jakim jest nadmorska miejscowość Karwia.

więcej
Majowa sobota

2014-06-01

Ostatnią sobotę maja spędziliśmy korzystając z pięknej pogody. W dzień ten łapaliśmy promienie słońca w ogrodzie. Dodatkowo każdy znalazł sobie sposób na sobotni relaks.

Cool

więcej
Grillowanie

2014-05-25

Nasz grill doczekał się nowego sezonu grillowego. Nie ma to jak piękna pogoda, dobrze spędzony wspólnie czas na powietrzu i przy wyśmienitych daniach z grilla :) Oczywiście najpierw sami przygotowaliśmy wspomniane dania, a potem tylko pozostało nam wesoło i smacznie pobyć razem  o_o

więcej

Turnus Karwia 2015

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X