Aktualności

« < 2 3 4 5 6 > »
Wielkanoc 2014

2014-04-23

W tym roku Święta Wielkanocne obchodziliśmy przy dobrej pogodzie, jakże innej niż w zeszłym roku.  Wszyscy mieszkańcy jak zawsze z zapałem podeszli do przygotowań świątecznych. A podczas Świąt wspólnie spożywali świąteczne potrawy, przyjmowali swoich gości oraz wybrali się na wspólny świąteczny spacer.

więcej

Dnia 15 lutego wybraliśmy się do kina na film z gatunku komedii romantycznej pt. „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Jest to film produkcji polskiej. Opowiada on o młodej dziewczynie Zosi (Katarzyna Maciąg), która zostaje singielką.

więcej

Dnia 9 stycznia 2014 roku udaliśmy się do Teatru Jaracza na sztukę „Damy i huzary” Aleksandra Fredro. Spektakl wyreżyserowany został przez Julię Wernio.

więcej

Nowy Rok 2014 powitaliśmy w wspólnym gronie. Do północy bawiliśmy się przy muzyce, były tańce, śpiew, urządziliśmy sobie małe karaoke.

więcej

  W tym roku w czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia mieszkańcy także zaangażowali się w przygotowania. Ubrane zostało żywe, pachnące i śliczne świąteczne drzewko. Jak również …

więcej

Turnus Karwia 2015

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X