Aktualności

« < 3 4 5 6 7 > »

W sobotę 30 listopada mieszkańcy Zielonego Wzgórza zorganizowali Andrzejki. Centralnym punktem wieczornej imprezy była najbardziej znana wróżba andrzejkowa, czyli lanie wosku przez klucz.

więcej
Kajakiem po Krutyni

2013-07-23

Kolejny turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy mieszkańcy spędzili w Krutyni w dniach od 11 do 21 lipca. Mieszkańcom towarzyszyli również tym razem podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy. Krutyń pięknie położona miejscowość nad przepiękną rzeką Krutynią dostarczyła mieszkańcom „Zielonego Wzgórza” wielu pozytywnych wrażeń.

więcej

W tym roku od 29 czerwca do 10 lipca mieszkańcy Domu Rodzinnego „Zielone Wzgórze” wyjechali na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do Karwii.

więcej

Od 15 lat w Olsztynie odbywają się festyny integracyjne pod hasłem „Jesteśmy Razem”. Jubileuszowy 15 festyn integracyjny odbył się dnia 18.05 na Starym Mieście. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć.

więcej

W wolny świąteczny dzień 3-ego Maja mieszkańcy Domu Rodzinnego udali się na obiad do restauracji „Skarbiec”.

więcej

Turnus Karwia 2015

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X