Aktualności

« < 3 4 5 6 7 > »
Jarzynowa przygoda

2020-10-30

W tym tygodniu grupa Krasnale poznała nową technikę plastyczną – malowanie kapustą. Dzieci wyklejały również szablon grzyba kawą i solą oraz ćwiczyły przy piosence "Jarzynowa gimnastyka".

więcej
Spotkanie z dynią

2020-10-29

Bohaterką dzisiejszych zajęć grupy Misiaki była dynia! Wyjątkowe, jesienne warzywo posłużyło dzieciom podczas zabaw matematycznych z elementami przeliczania. 

więcej

W tym tygodniu Krasnale polisensorycznie poznawały warzywa (dynia marchewka, burak i ziemniak). Świetna zabawa i nauka za Nami, dużo z siebie daliśmy! 

więcej
Dzień Listonosza

2020-10-20

Czy znasz pana listonosza? Dzieci z grupy Krasnale obchodziły święto poczty i listonosza.

więcej
Gruszka u Krasnali

2020-10-16

Dzisiaj Grupa Krasnali poznaje kolejny owoc – GRUSZKĘ! Dzieci oglądają, dotykają, czują jej słodki zapach oraz dopasowują owoc do ilustracji. Krasnale dzielnie malują szablon gruszki i ...

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X