Aktualności

1 2 3 4 5 > »
Pora na wakacje

2019-06-19

19 czerwca 2019 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość podsumowująca całoroczną pracę dzieci i pracowników NPSDS. W trakcie spotkania grupa Inspiracja zaprezentowała spektakl „Smutny wiatr”

więcej

6 czerwca 2019 roku zespół INSPIRACJA z NPSDS uczestniczył w X Integracyjnym Przeglądzie Teatrów Amatorskich „W krainie baśni, mitów i legend ...” w Kętrzynie. 

więcej

III miejsce dla grupy INSPIRACJA na IX Konkursie Tańca „W Rytmie Serca” Mikołajki 2019

więcej
Dzień Dziecka 2019

2019-05-30

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków z grupy Starszaki. Tego dnia Panie nauczycielki porwały naszych milusińskich w podróż do...

więcej

FIKU MIKU W TEATRZYKU  to przegląd teatrów dziecięcych z Olsztyna. Zespół INSPIRACJA z NPSDS zaprezentowało autorski spektakl pt. „Smutny wiatr” w reżyserii Sylwii Domżalskiej.

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X