Aktualności

Wizyta Weterynarza

2015-03-12

Odwiedził nas lekarz weterynarii. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką jego pracy. Podczas zajęć utrwalały informacje dotyczące zwierząt oraz uczyły się w jaki sposób się nimi opiekować.

więcej

Po krótkiej zimowej przerwie do ramowego planu zajęć przedszkolaków powróciły jedne z ulubionych zajęć – hipoterapia. Pierwsze zajęcia po przerwie wzbudziły dużą ilość pozytywnych emocji.

więcej

Twórczość to drugie imię naszych przedszkolaków! Nasi mali artyści wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych:  „Najpiękniejsza ramka na zdjęcie” oraz „Kolorowe motyle

więcej
Planetarium

2015-01-29

Nasze przedszkolaki wraz z kolegami i koleżankami z Ośrodka Rewalidacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego wybrały się na wycieczkę do Planetarium na seans pod tytułem „Ziemia, Księżyc i Słońce”.

więcej

23.01.2015 r. nasze przedszkole odwiedzili bardzo wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie. W przedszkolu dzieci przywitały najbliższych piosenką „Witam Was”, której towarzszyło tworzenie wspólnej pracy plastycznej – kwiatek dla babci i dziadka.

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X