Aktualności

Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez portal internetowy www.mojebambino.pl. Tematem pracy był "Kolorowy świat Bambino".

więcej

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez portal edukacyjny www.lulek.tv Konkurs dotyczył Jesieni. Zadaniem dzieci było stworzenie pracy indywidualnej lub grupowej kojarzącej się z daną porą roku.

więcej

03.10.2014 roku grupa przedszkolna wybrała się na olsztyńskie lotnisko znajdujące się na Dajtkach. W wycieczce uczestniczyły nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. 

więcej
Wizyta policjanta

2014-09-30

30.09.2014 r. w ramach realizowanego przez nasze przedszkole Programu Wychowawczego gościem w grupie przedszkolnej był policjant z  Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

więcej

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl    

Przedszkole specjalne Dobry Start w Olsztynie. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem i zapewnimy mu rozwój w domowej atmosferze jednocześnie zapewniając profesjonalną kadrę opiekuńczą. Zapraszamy do korzystania z usług przedszkola.

Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X