Aktualności

1 2 3 4 5 > »

Uroczyste pasowanie na ucznia.

więcej

Bezpieczne wakacje - zobacz Nasze video!

więcej
Dzień Ojca - Film

2021-06-23

Nasz film z okazji Dnia Ojca

więcej
Dzień Matki-Film

2021-05-26

Nasz film z okazji Dnia Matki

więcej

3 maja obchodziliśmy 230 rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie a drugiej na świecie konstytucji. Z tej okazji chcemy zabrać naszych gości w krótką podróż po historii naszego kraju począwszy od ...

więcej

Informacja dla Rodziców/Opiekunów dzieci i młodziezy ws. wizyt w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Olsztynie, w przypadku choroby lub braku mozliwości dotarcia na wizytę.  

więcej
Pomarańcze

2020-12-01

Witamy Państwa w pierwszy dzień ostatniego miesiąca roku. Grupy rewalidacyjno-wychowawcze rozpoczęły grudzień pod znakiem pomarańczy. 

więcej

W naszej placówce dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia dodatkowe z dogoterapii, które mają na celu rozwijanie sfery emocjonalno-społecznej i umysłowej ucznia. Wpływają na koncentrację uwagi, rozwój mowy i funkcje poznawcze, pobudzają zmysły takie jak: wzrok, słuch, dotyk i węch.

więcej

W tym tygodniu skupiliśmy się na zjawiskach pogodowych, które kojarzą się z jesienią. Grupa IV i V podczas zajęć utrwalających zjawiska atmosferyczne oraz jak należy ubierać się adekwatnie do pogody

 

więcej

Programy związane z bezpieczeństwem, audycje o eksperymentach i odkryciach,  a także kołysanki, muzyczne podróże, opowiadania, baśnie i legendy – to tylko wybrane propozycje dla najmłodszych przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom

więcej
"Kolorowe listki"

2020-11-17

Grupy rewalidacyjno-wychowawcze wykonywały dziś pracę plastyczną do słów piosenki "Kolorowe listki"

więcej
#SzkołaDoHymnu

2020-11-11

OREW - Wspólne odspiewanie Hymnu Państwowego Rzeczypospolitej Polskiej.

więcej

Już po raz trzeci społeczność OREW i Przedszkola Dobry Start wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej - „Szkoła do hymnu”. Celem akcji jest wspólne odśpiewanie Hymnu Polski przez jak największą liczbę uczniów i pracowników oświaty w tym samym czasie.  

więcej
Otwarcie OREW

2020-05-15

Od 18.05.2020 r. uruchamiamy dla dzieci i młodzieży uczęszczających do OREW możliwość prowadzenia zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, rewalidacyjnych oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka za zgodą Rodziców.

więcej

Europejska Sieć Szkół dla Zdrowia w Europie przygotowała list do dyrektorów, koordynatorów sieci szkół promujących zdrowie, kadry nauczycielskiej oraz służby zdrowia.

więcej

Materiały edukacyjne dotyczące właściwego zachowania w teatrze, spektakle w formie wideo czy wirtualny spacer – to tylko część bogatej oferty Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

więcej

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020r.

więcej

Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - rekmendacje MEN

więcej

Szanowni Rodzice. Do 26 kwietnia 2020 r. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym 9 kwietnia 2020 r. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

więcej

Szanowni Rodzice i Pracownicy. Na okres od 6 do 10 kwietnia 2020 r. zostanie ograniczona działalność kolejnych jednostek systemu oświaty, w tym min. Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Olsztynie. 

więcej

 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X