Aktualności

1 2 3 4 5 > »
Otwarcie OREW

2020-05-15

Od 18.05.2020 r. uruchamiamy dla dzieci i młodzieży uczęszczających do OREW możliwość prowadzenia zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, rewalidacyjnych oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka za zgodą Rodziców.

więcej

Europejska Sieć Szkół dla Zdrowia w Europie przygotowała list do dyrektorów, koordynatorów sieci szkół promujących zdrowie, kadry nauczycielskiej oraz służby zdrowia.

więcej

Materiały edukacyjne dotyczące właściwego zachowania w teatrze, spektakle w formie wideo czy wirtualny spacer – to tylko część bogatej oferty Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

więcej

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja 2020r.

więcej

Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - rekmendacje MEN

więcej

Szanowni Rodzice. Do 26 kwietnia 2020 r. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym 9 kwietnia 2020 r. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

więcej

Szanowni Rodzice i Pracownicy. Na okres od 6 do 10 kwietnia 2020 r. zostanie ograniczona działalność kolejnych jednostek systemu oświaty, w tym min. Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Olsztynie. 

więcej

Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno -Edukacyjno-Wychowawczego w Olsztynie, złożyła wniosek w sprawie przykładu dobrej praktyki „Kto Ty jesteś – Polak mały”. Miło nam poinformować, że został on pozytywnie rozpatrzony i umieszczony na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Olsztynie

więcej

Drodzy rodzice. Spektakle Teatru Lalek będą dostępne na kanale Youtube Olsztyńskiego Teatru Lalek. << OGLĄDAJ ON-LINE >>

więcej
"Szkoła z TVP"

2020-03-30

Już dziś, 30 marca br. od godziny 8.00 ruszyły pierwsze lekcje z TVP! Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL.

więcej

Informacja dla rodziców wychowanków OREW i dzieci objetych wczesnym wspomaganiem rozwoju.

więcej

21 marca Światowy Dzień Zespołu Downa w grupie IV Ananasy. Michał wspólnie z rodzeństwem Zuzią i Kubusiem oraz rodzicami wykonał kolorowe skarpetki dla swojej koleżanki z grupy Asi

więcej

Drodzy rodzice! W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju proszę stosować się do wytycznych zamieszczonych na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

więcej

19 lutego grupa uczniów OREW wybrała się do Olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl pt. „O Rybaku i złotej Rybce”. Wychowankowie chętnie oglądali przedstawienie zachowując zasady kultury osobistej.

więcej

Z okazji święta zakochanych, chcąc poszerzyć wiedzę dotyczącą dawnych tradycji i zwyczajów nasi Uczniowie udali się do Domu Gazety Olsztyńskiej na walentynkowe warsztaty.

więcej

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że nasza uczennica uzyskała wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Koń w oczach dziecka”

więcej

19 grudnia 2019 uczniowie OREW zaprezentowali dla rodziców i przybyłych gości Jasełka. Pokazaliśmy również tradycje związane ze świętami górali oraz wspólnie kolędowaliśmy z publicznością.

więcej

13 grudnia 2019 roku odwiedzili nas wokaliści z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina. Zaproszeni goście zaprezentowali pieśni polskich kompozytorów oraz tradycyjne polskie kolędy.

więcej

Cóż to była za zabawa… Pozostało nam tylko wspomnienie naszej super Zabawy Mikołajkowej zorganizowanej przez panie z grup rewalidacyjno-wychowawczych...

więcej

5 grudnia odwiedziliśmy naszą zaprzyjaźnioną bibliotekę, w której uczestniczyliśmy w warsztatach o zimie. Uczniowie „lepili” bałwana, omawiali charakterystyczne cechy zimy i szukali ich w bibliotece.

więcej

 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X