Ośrodek Rehabilitacji leczniczej dla dzieci

 

Stowarzyszenie w zakresie w jakim wykonuje działalność leczniczą, jest podmiotem leczniczym w rozumieniu art. 4 ust. 1 pkt 5a ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2190 z późn. zm.).

 

Podmiot leczniczy w swoich zakładach leczniczych prowadzi działalność leczniczą w rodzaju ambulatoryjne świadczenia zdrowotne (kod rodzaju działalności leczniczej wykonywanej w zakładach leczniczych: 3). 

 

Zakres świadczeń udzielanych przez podmiot leczniczy obejmuje w szczególności:

1) świadczenia specjalistycznej opieki zdrowotnej;

2) świadczenia z zakresu rehabilitacji leczniczej, udzielane w warunkach niewymagających ich udzielania w   trybie   stacjonarnym   i   całodobowym   w   odpowiednio   urządzonym,   stałym pomieszczeniu.

 

Ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci działa w ramach jednostki organizacyjnej podmiotu leczniczego - Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego. Udzielanie świadczeń zdrowotnych odbywa się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym:

1) ul. Żołnierska27: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 06:30 do16:00;

2) ul. Siewnej 78, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:30 do18:00.

 

Podmiot leczniczy nie podbiera opłat za udostępnienie dokumentacji medycznej ustalonej w sposób określony w art. 28 ust. 4 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekt: artformat.pl wykonanie, system CMS: virtualmedia.pl     Odwiedziło nas: gości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X